0

Bumerang Deneyim Günleri İzmirli Blogger’ları Restoran Haftasında Buluşturdu..

Posted by lezzetperisi on 14 Nisan 2016 in Bumerang Deneyim Günleri |

Biz blogger’lerın en büyük destekçisi Bumerang , Restoran Haftası kapsamında Bumerang Deneyim Günleri’nden bir yenisini daha İzmir Alsancak Midpoint’te gerçekleştirdi ve sınırlı sayıda bloggerın katıldığı gecede, hoş sohbetler eşliğinde sokak lezzetleri tadıldı. Bumerang ekibi yöneticileri sevgili Hilal Meriç ve Ahmet Erten’nin ev sahipliği yaptığı gece de Hürriyet Gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Deniz Sipahi ve Hürriyet Gazetesi Ege Reklam Müdür Yardımcısı İlker Uçar’da bizlerle birlikteydi. Dude Table Organizasyon Yöneticisi Merve Akgül ise gece boyunca sorularımızı içtenlikle yanıtladı.

Neşe, sohbet ve lezzet dolu geceye nefis bir peynir tabağı ve şarapların tadımı ile başladık.

Şaraplarımız; Beyaz , Rose ve Kırmızı Kalecik Karası arasından benim tercihim Kırmızı Kalecik Karası oldu.

Menümüz ise 4 haftanın menüsünün toplamı olan Stromboli, Etli Kumpir, Morocco Şiş Köfte ve Humuslu Chicken Pitta ‘dan oluşuyordu. Hem göze hem damağa hitap eden bu nefis lezzetler özel bir sunumla masamıza getirildi. Hepsi de birbirinden harikaydı. Kumpir zaten her daim tercih edilen bir sokak lezzeti bir de etli olunca daha da cazip olmuş. Stromboli ; Hilal ve benim favorimiz oldu. Pitta ise şöyle sarıp bir peçeteye özgürce sokaklarda dolaşırken yenilebilen harika bir atıştırmalık. Elbette gecenin altın vuruşu Opera isimli tatlıydı. Beyaz çikolata ile hazırlanan muhallebi , mandalinalı dondurma ve frambuaz sosunda hazırlanmış ayva parçaları ile servis edilmişti.

Bumerang Deneyim Günleri benim için her zaman çok değerli olmuştur. Yeni blogger arkadaşlar ile tanıştığım, sıcacık sohbetlerin edildiği lezzet dolu bu gece için sevgili Hilal Meriç ve Ahmet Erten’e çok teşekkür ediyorum.

Organizasyonunu Dude Table’nin yaptığı, bu yıl konsepti sokak lezzetleri olan  Restoran Haftası 7.yılında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa , Adana Antalya ve Gaziantep olmak üzere  7 farklı şehirde 150 restoranın katılımıyla Nisan ayı boyunca devam edecek.  restoranhaftasi.com linkinden bulunduğunuz şehirlerdeki restoranları ve menülerini inceleyerek siz de dileğiniz birinden rezervasyon yaptırıp bu harika lezzetleri tadabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2010-2022 LEZZET KAHVESİNE HOŞ GELDİNİZ All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.