9

Pril İle Sevgililer Günü Etkinliği

Posted by lezzetperisi on 14 Şubat 2013 in Etkinlikler, Lezzetperisinden tarifler |

İzmir’ den İstanbul’a uzanan bir lezzet hikayesidir bu. Mutfağının hakimi kadının ben hayatın hakimiyim deme şeklidir kendince.  Çalışan, üreten, ana olan, sevgili olan, yar olan kadının hikayesidir. Şimdilik İzmir-İstanbul arasında, hayattan mutfağa, mutfaktan hayata koşan, herşeyi bir yana bırakıp bir gün bile olsa hayalinin peşinden giden kadının hikayesi…

Med Partners Reklamcılık ve Halkla ilişkiler Ajansından Sevgili Müge hanımın daveti üzerine 11 Şubat Salı günü İzmirli Yemek Blogu Yazarı arkadaşlarım Pembe Kekik, Ihlamurcum ve Egeden ile birlikte  İstanbul Doors Academide gerçekleşen Pril Sevgililer Günü etkinliğine katıldık. İstanbullu blogger arkadaşlarımız ile tanıştığımız nefis yemekler yaptığımız gerçekten eğlenceli bir etkinlikti. Hem eğlendik hem öğrendik. Önce mutfakta lezzetlarimizi yarattık sonra da hep beraber sohbet eşliğinde yemeklerimizi yedik.

Menümüz :

Aşk Bahçesi

Narlı Cevizli Afrodizyak Salata

İtalyan Öpücüğü

Riso Nero Aşk Risottosu, Fırınlanmış Çeri Domates ve Taze Krema & Taze Baharat Marineli Izgara Bonfile

Kalpten Kalbe

Reçelli Kalp Şeklinde Aşk Kurabiyeleri

Hepsi de benim hem severek yaptığım hem de beğenerek yediğim lezzetler.  Tariflerini de en kısa zamanda detayları ile birlikte sizlerle paylaşacağım.

Günün sonunda da Pril’in bizler için hazırlamış olduğu hediye paketleri ve sevgililer günümüzü kutladıkları güllerimiz ile uğurlandık.

Gerçekten incelikle hazırlanmış harika bir organizasyondur. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

♥ Sevgiyle Kalın

9 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2010-2024 LEZZET KAHVESİNE HOŞ GELDİNİZ All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.